logo
Vítáme Vás v katalogu info-turistiky, ubytování a hotelových balíčku. Máme tu pro Vás mnoho možností v informacích jak o turistice, sportu, ubytování a mnoha dalších.

Úterý (21.05.2024)
SVÁTEK: Monika
ZÍTRA: Emil

*** Pension a restaurace Pension Pod Lipou Nová Ves v Horách

Telefon: +420 608 888 884 ubyt., 773 270 910 rest.
Webové stránky: www.kdpodlipou.cz
Typ: OBCHODY-SLUŽBY NOVÁ VES V HORÁCH
Oblast: Severní čechy
Město: Nová Ves v Horách
Adresa: Nová Ves 36 Nová Ves v Horách 435 45
Cena: dle ceníku nebo dohodou
GPS: 50°35'40.881"N, 13°28'58.219"E

Zobrazit na mapě

Pension a restaurace Pension Pod Lipou Nová Ves v Horách

Restaurace Nová Ves,Ubytování Nová Ves Krušné hory,penzion

www.kdpodlipou.cz

http://www.zivefirmy.cz/media/logos/penzion-pod-lipou_372407.jpg

-

Pension Pod Lipou Nová Ves v Horách


Pension a restaurace

Nová Ves 36 Nová Ves v Horách 435 45

Tel.:+420 608 888 884 ubyt., 773 270 910 rest.

GPS: 50°35'40.881"N, 13°28'58.219"E

e-mail: info@kdpodlipou.cz

-
facebook: Restaurace
facebook: Ubytování
-
PROVOZNÍ DOBA
Pondělí - čtvrtek 12.00 - 23.00 hodin
pátek 12.00 - 24.00 hodin
sobota 11.00 - 24.00 hodin
neděle 11.00 - 23.00 hodin
-

Výsledek obrázku pro Penzion Pod Lipou Nová Ves v Horách

-
Pokud hledáte ideální místo pro trávení dovolené v jakémkoli ročním období, jste zde správně. Zrovna tak jste nezabloudili, hledáte-li místo, kde uspořádat slavnosti všeho druhu, teambuildingovou akci, či svatbu.
K dispozici je řada luxusně vybavených pokojů, velký zrekonstruovaný sál vhodný pro plesy, koncerty i zábavy a v neposlední řadě i stylová restaurace s kuchyní.  
Celý objekt je pokrytý sítí WI-FI.
To vše umístěné v čisté přírodě Krušných hor.
Tak ať se Vám u nás líbí.
-
http://www.stomix.cz/media/images/referenzen_2/penzion_nova_ves/Penzion_Nova_Ves_002_gallery_landscape.jpg 
-
PENSION

Nabízíme levné ubytování pro naše hosty.Disponujeme s kapacitou 40 míst /možnost přistýlky/celkem 11 pokojů + 1x rodinný apartman.

Pokoje jsou zcela nově vybavené, na každém pokoji je vlastní TV, po celém objektu je dosažitelná síť Wi-Fi. K výběru jsou pokoje s vlastním sociálním zařízením, nebo pokoje s se společným sociálním zařízením na chodbě.

Ubytování vhodné pro školy, školky, sportovní soustředění, rodinnou dovolenou, školení, tábory, letní i zimní dovolenou, firemní akce a pod.

Rezervace na telefonním čísle 608 888 884.

-

http://www.novavesvhorach.cz/data/editor/29cs_8_big.jpg
-
RESTAURACE

Restaurace nabízí českou domácí kuchyni a minutky.
Kapacita restaurace je 50 míst
venkovní posezení 20 míst
školící salonek 40 míst
sál až 200 míst
-

http://www.ustinadorlicidnes.cz/portal/0_foto_nahled.php?file=/home/www/infodnes.cz/www/infodnes.cz/data1/im_firmy/55263/kulturni-dum-pod-lipou-nova-ves-v-horach-2003931037.jpg&x=700&y=700
-

Sál

Velký sál je vhodný k pořádání veškerých druhů oslav, svateb, či zábav.
Sál 200 míst.
-
http://krusnohori-bez-hranic.cz/sites/default/files/medien/bilder/rest.-a-k0.jpg
-

SVATBY

Svatba je rázným krokem ke změně dosavadního života. Každá žena a patrně i leckterý muž považuje tento den ve svém životě za ten NEJDŮLEŽITĚJŠÍ. Proto je velmi důležité vybrat i správné místo, kde budete chtít SVŮJ DEN prožít.

V kulturním domě Pod Lípou se o Vás postaráme.

Před komplexem je k dispozici parkoviště, kam se pohodlně vejdou všechny vaše vozy, restaurace s vlastní kuchyní se postará o Vaše menu, velký sál je jako stvořen pro zábavu, která by měla být o svatební den především.

Na přání jsme schopni zajistit i živou hudbu z řad amatérských i profesionálních hudebníků. Zde záleží jen na Vašem vkusu a plánované investici. Ubytování pro svatebčany samozřejmě poskytujeme také.

Pokud zvažujete, že svůj svatební den strávíte mimo městský ruch, jsme ochotni nabídnout Vám naše prostory k dispozici.

-

SEMINÁŘE

Teambuilding je výraz pocházející z anglických slov „team“ = tým a „building“ = budování.

Dohromady tedy něco jako tvorba či rozvoj týmu, stmelování týmu nebo budování týmové spolupráce apod.

Teambuilding je formou zážitkového vzdělávání, tedy učení z důsledků vlastního jednání, hledání netradičních řešení a společné překonávání úkolů a výzev. Je to soubor různých aktivit často probíhajících v přírodě.

Aktivity jsou koncipovány tak, aby zlepšily týmový výkon a spolupráci mezi zaměstnanci firmy. Teambuilding je ideální nástroj k zlepšení vztahů na pracovišti, uvědomění si rolí v týmu a zefektivnění komunikace a celého pracovního procesu.

KD Pod Lípou je pro takové akce jako stvořený. Pro Váš kolektiv zajistíme stravování, ubytování, prostory k poradám. Poradíme s volnočasovými aktivitami, kterých lze v okolí vymyslet skutečně hodně, bez ohledu na roční období.

Náš komplex ale nemusíte využívat jen k budování týmu, ale také ke kontaktu se zákazníky, či k nabídce zboží. Zamluvte si termín a můžete u nás pořádat semináře, či prodejní akce, které jsou nyní tak v kurzu.
-

Interaktivní mapa

Mapa

-

Kultura a okolí

Nová Ves v Horách (německy Gebirgsneudorf) je pohraniční horská vesnice v Krušných horách v okrese Most asi 15 km severozápadně vzdušnou čarou od města Most. Obec leží na severozápadní hranici s Německem, kterou zde tvoří potok Svídnice, za kterým leží obec Deutschneudorf. Nová Ves v Horách se rozkládá podél silnice III. třídy 2541 z Horního Jiřetína. Další silnice III/25219 vede do nedaleké Hory Svaté Kateřiny. Z jihu na obec plynule navazuje její osada Mikulovice. K Nové Vsi patří ještě osady jihozápadně ležící Lesná a severovýchodně Mníšek.

Cyklotrasa: Nová Ves v Horách – rozhledna Jeřabina – Mníšek – Klíny – Český Jiřetín
Délka trasy: 25 km
Celkové převýšení: 300 m
Druh jízd. kola: horské, treking
Středně náročná trasa vedoucí krásnou přírodou po lesních cestách a silnicích 3. tř.

-

 

 

Rozhledna Jeřabina
Populární vyhlídkové místo mezi Mníškem a Křížatkami se staronovou rozhlednou.
Jeřabina je jeden z vrcholů zalesněného hřebenu tvořícího jižní okraj údolí potoka Loupnice mezi Mníškem a Křížatkami. Hora dostala své jméno snad podle převažujícího druhu stromů v okolí vrcholu - rostou zde především jeřáby a břízy. Český název je ale poměrně nový, ve 20. letech 20. století pravděpodobně ještě neexistoval. Původní německé jméno lokality je Haselstein. Tento název bývá dáván do souvislosti s německými slovy die Hasel (líska), případně der Hase (zajíc); jako překlad názvu je prý doloženo české slovo „Zajícov“. Jeřabina má dva skalnaté vrcholy, vzdálené od sebe asi 80 metrů, oddělené poměrně výrazným sedlem. Na nižším jižním vrcholu, vysokém 785 m, stojí hlavní atrakce této lokality: v červnu 2009 zrekonstruovaná rozhledna.
  

-

Novoveské muzeum

Jsou zde umístěny dochované exponáty zapůjčené Okresním muzeem v Mostě, mezi nimi historické dokumenty související s hračkářskou výrobou, která má v obci své prvopočátky v 2. pol. 18. stol. a pro mnohé obyvatele znamenala jistý zdroj příjmu. Mnoho krásných řemeslnických výrobků, které vznikly v dílnách krušnohorců, udělaly radost dětem i dospělým v Evropě, sympozium později také ve Spojených státech amerických. Tradici dřevovýroby zde dnes představuje výhradně firma NBW, s.r.o.

Provozní doba: každou sobotu a neděli 10.00 h - 16.00 h.

-

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled