logo
Vítáme Vás v katalogu info-turistiky, ubytování a hotelových balíčku. Máme tu pro Vás mnoho možností v informacích jak o turistice, sportu, ubytování a mnoha dalších.

Úterý (21.05.2024)
SVÁTEK: Monika
ZÍTRA: Emil

*** Hotel Antonie****

Telefon: +420 481 001 070, +420 725 836 003
Webové stránky: www.antoniehotel.cz
Typ: Hotel
Oblast: Severní čechy
Město: Frýdlant v Čechách
Adresa: Zelená ulice 905 Frýdlant v Čechách 464 01
Cena: dle ceníku nebo dohodou E-mail: info@antoniehotel.cz
GPS: 50°38’32.680″N, 13°50’23.194″E

Zobrazit na mapě

Hotel Antonie Frýdlant v Čechách

www.antoniehotel.cz

„Komfort, který vám jinde jen slibují“

Zbrusu nový hotel Antonie je novostavbou se zřetelnými rysy funkcionalismu posíleného o technologie 21. století. Nabízíme ubytovací, kongresové, restaurační, wellness a spa služby a komplexní sportovní zázemí pod jednou střechou.


Komplex je ojedinělý, co do šíře nabízených služeb, a to, jak pro hotelové – bydlící, tak pro nebydlící hosty. Zároveň je koncipován, jako komorní zařízení s ubytovací kapacitou pouhých 46 osob ve dvoulůžkových pokojích.

Hotel bohatě splňuje mezinárodní klasifikaci **** superior standardu.

V regionu frýdlantského výběžku jsme výjimečným a ojedinělým konceptem.

  • 23 komfortních, individuálně designovaných pokojů ve standardu 4 hvězdy superior, ideální pro business pobyty
  • celková kapacita 46 lůžek (s přistýlkami další kapacita)
  • vybavení: celoplošné bezdrátové pokrytí vysokorychlostním internetem, v každém pokoji navíc komfortní pracoviště – psací stůl s možností kabelového připojení k internetu


Restaurace v prvním podlaží hotelu je panoramaticky prosklená a láká svým celoročním výhledem na hřebeny Jizerských hor a frýdlantské údolí s dominujícím zámkem. Za pěkného počasí se nabízí posezení na velkorysé restaurační terase.

Naše restaurace si zakládá na odborném garantování nejvyšších hygienických a kulinářských nároků. Tým vede profesionální šéfkuchař s mezinárodní mnohaletou zkušeností. Vždy a u každého jídla víme z jakých surovin a z jakých zdrojů je připravováno.

 

Restaurace je otevřena celodenně nejen pro bydlící hosty, ale už od snídaně uvítáme i nebydlící hosty a připravíme pro různé denní příležitosti individuální nabídku

(pracovní snídaně, coffee breaky, slavnostní a pracovní obědy, galavečeře, grilování, rauty, pikniky v areálu hotelu, samozřejmostí je i room service). Dle vašich objednávek zajistíme catering  (dodávku vámi objednaného jídla či celé služby včetně obsluhy, mimo hotel).

Stravovací koncept naší mezinárodní moderní kuchyně dokážeme přizpůsobit vašim požadavkům, najdete u nás jak regionální, tak sezónní speciality. Přijďte a ochutnejte. 

aktuální informace na rozklik

 


nahled