logo
Vítáme Vás v katalogu info-turistiky, ubytování a hotelových balíčku. Máme tu pro Vás mnoho možností v informacích jak o turistice, sportu, ubytování a mnoha dalších.

Úterý (21.05.2024)
SVÁTEK: Monika
ZÍTRA: Emil

*** Hotel Gejzír Karlovy Vary - Tříhvězdičkový hotel

Telefon: tel.: +420 353 235 065, +420 353 235 065 tel/fax: +420 353 235 662, +420 777 598 844
Webové stránky: www.hotelgejzir.cz
Typ: Hotel
Oblast: Západní čechy
Město: Karlovy Vary
Adresa: Slovenská 5A, 36021 Karlovy Vary
Cena: info na e-mail: info@hotelgejzir.cz

Zobrazit na mapě

5% sleva

Hotel Gejzír Karlovy Vary 

Tříhvězdičkový hotel

gejzir1.jpg

Hotel GEJZÍR Karlovy Vary Vám poskytne ubytování v jedné z nejkrásnějších částí města, obklopen lázeňskými lesy a parky, uprostřed tenisového areálu se 14 tenisovými dvorci a s přilehlou tenisovou halou se dvěmi dvorci.

Karlovy Vary jsou jedním z nejznámějších lázeňských měst v Evropě s dvanácti minerálními prameny s množstvím budov v klasicistním stylu. Jsou také střediskem výroby světoznámého skla a porcelánu.

V hotelu Gejzír nabízíme ubytování ve dvaceti dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky nebo čtyřech jednolůžkových pokojích. Sprcha, WC, barevný televizor a telefon v každém pokoji jsou samozřejmostí.


gejzir2.jpg

Hotelová restaurace je otevřena po celý den,v příjemném prostředí si můžete vybrat ze širokého sortimentu teplých a studených jídel se specialitami české kuchyně i alkoholických a nealkoholických nápojů. Salonek hotelu Gejzír nabízí vhodné prostředí k pořádání společenských akcí, seminářů, rautů, svatebních a rodinných oslav.

Parkování je uzavřené v areálu hotelu. Služby hotelu GEJZÍR sauna, masáže, zajištění možnosti balneo, tenisová hra pro jednotlivce i kolektivy (trenéři i sparring partneři jsou k dispozici), kulečník, šachy, možnost hrát golf, rybařit, plavat aj.

Hotel Gejzír Karlovy Vary - Příjezdové údaje

Hotel Gejzír naleznete na adrese Slovenská 2021/5a, Karlovy Vary. Standardní příjezd je po 13:00 a odjezd je před 11:00. V případě příjezdu před časem standardního příjezdu si můžete zavazadla uschovat v recepci Hotelu Gejzír.

Služby a parkování

Parkování uzavřené v areálu hotelu.

Služby hotelu: sauna, masáže, zajištění možností balneo, tenisová hra pro jednotlivce i kolektivy ( trenéři i sparing partneři jsou k dispozici ) šachy, možnost hrát golf, rybařit, plavat aj.

Na přání možnost zajištění skupinových výletů Praha, M.Lázně a jiná místa České Republiky, včetně průvodců

Karlovy Vary

Karlovy Vary jsou jedním z nejznámějších lázeňských měst v Evropě s dvanácti minerálními prameny a množstvím budov v klasickém stylu. Jsou také střediskem výroby světoznámého skla a porcelánu.


nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled