logo
Vítáme Vás v katalogu info-turistiky, ubytování a hotelových balíčku. Máme tu pro Vás mnoho možností v informacích jak o turistice, sportu, ubytování a mnoha dalších.

Úterý (21.05.2024)
SVÁTEK: Monika
ZÍTRA: Emil

*** Hotel - restaurant Hotel*** Star 1,2 ---3star activity hotels

Telefon: Tel.: +420 474 614 100 Mobil: +420 725 806 944
Webové stránky: www.3star-hotels.cz
Typ: Hotel
Oblast: Severní čechy
Město: Háj u Loučné,
Adresa: Háj u Loučné,
Cena: rezervace@3star.cz

Zobrazit na mapě

Hotel*** Star 1

Moderně vybavený tříhvězdičkový Hotel*** Star 1 se nachází v obci Háj u Loučné, necelé 3km od skiareálu Klínovec. Nabízí příjemnou obsluhu a útulné ubytování ve stylově zařízených pokojích až pro 16 osob.

Naši sportovně založení klienti, zde naleznou celoročně zázemí pro své volnočasové aktivity, například půjčovnu kol, nebo lyžárnu a vysoušecí stěnu.

Samozřejmostí je internetové připojení a LCD televize na každém pokoji. Objekt doporučujeme zejména pro rodiny s dětmi, pro partu přátel nebo firmy s vyššími nároky na soukromí a individuální přístup personálu.

Hotel je dále vybaven denní restaurací s výbornou kuchyní, zastřešenou terasou a společenským salonkem v suterénu budovy. Salonek je mimo jiného vybaven také projektorem s připojením na notebook a je tak vhodný pro pořádání firemních akcí.

Parkování je zajištěno na bezplatném parkovišti.


Hotel*** Star 2

Budova hotelu*** Star je ubytovací depandancí hotelu*** Star 1. Budovu tvoří 11 moderně zařízených a dostatečně prostorných pokojů, které nabídnou lůžka až pro 28 osob.

Obdobně jako u hotelu*** Star 1 je na každém pokoji k dispozici internetové připojení a LCD televize. Přístup do objektu a pokojů je zabezpečen kartovým systémem.

Restaurace a společenský salonek jsou umístěny v budově hotelu*** Star 1, která je vzdálena pouhých 30 metrů.

Budova dále nabízí patřičně vybavený bezbariérový pokoj či dětský koutek. Svou atmosférou jsou budovy vhodné nejen pro rodiny, ale také pro firmy (team-buildingové akce, intenzivní kurzy a workshopy, brainstormingy.. ) nebo sportovním klubům pro soustředění.

Parkování je zajištěno na bezplatném parkovišti přímo u budovy.

 

Restaurace

Hotel*** Star 1 a Hotel*** Star 2 nabízí moderní nekuřáckou restauraci s kapacitou až 25 míst a zastřešenou terasou. Rodiny s malými dětmi jistě ocení dětskou sedačku či dětské porce. Pro ubytované skupiny ochotně připravíme také raut či coffee break a nabídneme výběr jakostních vín.

Salonek

V suterénu budovy hotelu*** Star 1 se nachází útulný barový salonek s krbem až pro 16 osob. Salonek je vhodný pro konání seminářů či brainstormingů a v jeho výbavě nechybí velkoplošný projektor s možností připojení na notebook. Rádi pro Vás také uspořádáme zábavně společenské akce s hudební produkcí, včetně oblíbeného karaoke. Dle individuálních požadavků sestavíme nejrůznější tématické večírky, rodinné i podnikové oslavy včetně kompletního svatebního servisu.

 

Rybolov

Hotel*** Star 1 a Hotel*** Star 2 se nachází v těsné blízkosti malého rybníčku, ve kterém jsou vysazeni pstruzi.

Rybaření je vynikající relaxací.

Volejbalové hřiště

Hotel*** Star 1 a Hotel*** Star 2 dále nabízí beach volejbalové hřiště, ruské kuželky a samozřejmostí je i dětské hřiště. V letních měsících tyto aktivity nabízí spoustu zábavy pro partu přátel i rodiny, nebo jen zpestření firemního brainstormingu.

Půjčovna kol

Přímo v hotelu*** Star 1 je připraveno k zapůjčení několik horských kol značky EXE, které jsou vždy v řádném technickém stavu.

Zákazníkům rádi poradíme zajímavou trasu po okolí.

Díky spolupráci se Sportcentrem Klínovec zajistíme také horská kola pro děti či instruktora pro celodenní výlet s ukázkou zajímavostí v okolí Klínovce.

Pro lyžaře

Hotel*** Star 1 nabízí milovníkům zimních sportů vynikající zázemí.

Denně je zajištěna bezplatná doprava SKIBUSEM k lyžařskému areálu Klínovec.

Samozřejmostí je lyžárna a vysoušecí stěna, či zapůjčení lyžařského vybavení.

Dále nabídneme dopravu do 3km vzdáleného areálu.

Po celodenním lyžování jistě přijde vhod sauna či whirpool.

 

 

Aktivity

3star activity hotels  nabízejí celoročně zázemí při aktivní relaxaci na horách. K ubytování našim zákazníkům rádi zajístíme celou řadu dalších aktivit - turistiku, cykloturistiku, sportovní dny, výlety, poznávací zájezdy. Nabídku těchto aktivit každou sezónu rozšiřujeme díky spolupráci se Sportcentrem Klínovec.


nahled nahled nahled nahled nahled nahled