logo
Vítáme Vás v katalogu info-turistiky, ubytování a hotelových balíčku. Máme tu pro Vás mnoho možností v informacích jak o turistice, sportu, ubytování a mnoha dalších.

Úterý (21.05.2024)
SVÁTEK: Monika
ZÍTRA: Emil

*** Hotel Speedway & Léčebný dům Volmar

Telefon: Tel. 00420 354624242, Fax. 00420 354606319
Webové stránky: www.hotelspeedway.cz
Typ: Hotel
Oblast: Západní čechy
Město: Mariánské Lázně
Adresa: Na průhonu 329, 353 01 Mariánské Lázně
Cena: dle ceníku nebo dohodou, e-mail: info@hotelspeedway.cz
GPS: 49°57'23.584"N, 12°42'22.805"E

Zobrazit na mapě

Hotel Speedway***

 

 

Hotel Speedway

je rodinný hotel s dlouholetou tradicí.  

Nabízí ubytování v klidné vilové čtvrti Mariánských Lázní, v těsné blízkosti  lázeňských parků a pramenů.

Hotelové   pokoje   jsou  s vlastním sociálním zařízením - koupelna, WC , TV-Sat,  telefon a balkonem s krásným výhledem na sportovní areál  dlouhé ploché dráhy.

Restaurace nabízí hostům možnost snídaní a večeří s výbornou českou kuchyní a také celodenní posezení u kávy. 

U hotelu je taky krásná zahrada  s terasou kde hosté můžou  relaxovat a vychutnávat klid Mariánských Lázní.

K hotelovému komplexu patří také lázeňský dům  s velkým  výběrem léčebných procedur a koupelí, s možností lékařské konzultace.

Hostům je také k dispozici bezplatné hotelové parkoviště. 

Náš tým se těší na Vaši návštěvu v našem rodinném hotelu Speedway.

Těšíme se na Vaši návštěvu
rodina Volčíkova

 

Rodinná atmosféra

Klidná zona v těsné blízkosti parků a pramenů

Rudolfův pramen 150 m , Ferdinandův pramen 250 m

Léčebný dům Volmar v místě

Zahrada a terasa

Všechny pokoje s výhledem do zahrady

Pokoje v 1 a 2 patře s balkonem

Parkování, WIFI,

Restaurace s polopenzi, pro ubytované možno zajištění obědů


Léčebný dům Volmar

 Volmar        
         
Lékařské vyšetření 
  (vstupní a výstupní kontrola)

  Inhalace    
Částečná masáž 
  Rašelinové zábaly  
Celková masáž           Magnetoterapie     
Reflexní masáž      Elektroléčba      
Reflexní masáž plosky   
  Ultrazvuk      
Plynové injekce      
  Individuální tělocvik     
Suché plynové koupele    
     
Částečná podvodní masáž         
Kompletní podvodní masáž   
  Objednávky  
Minerální CO2 koupel     
  po - ne  8.00 - 15 .00  
Parafín    
     
Perličková koupel    
  Lékařské prohlídky:   
Oxygentherapie  
  po - pá 14.00  - 15.00
Ceny na našich www stránkách a nebo po telefonu

volmar léčebný dům, Spa Wellness, Masáže

 

Indikace

Díky pramenům, lázeňské tradici, ovzduší, parkům a klimatu působí pobyt v Mar. Lázních blahodárně především na pacienty s problémy pohybového ústrojí (stavy po úrazech, bolesti zad a kloubů, nervové onemocnění, po operacích a rehabilitace a rekonvalescence), onemocnění ledvin a močových cest, onemocnění dýchacích cest a poruchy krevního tlaku.


Procedury

Plynové injekce
  specialita Mariánských Lázní, kdy se injekčně aplikuje Marii pramen (přírodní CO2) přímo pod pokožku. Tlumí bolest, zlepšuje prokrvení, urychluje hojení. Suché plynové koupele využívá se přírodní CO2 (Mariin pramen), který se napouští do igelitových vaků, kde je uložen pacient. Vynikající při hojení ran, protizánětlivé, zlepšuje prokrvení, pozitivně působí na funkci ledvin a sexuální funkce u mužů, zmírňuje ženské problémy. Perličková koupel - Uklidňující procedura, uvolňuje svaly,psychické napětí. Užívá se při onemocnění pohyb. ústrojí,pooperačních stavech, rehabilitace.

Elektroléčba a magnetoterapie
  jedná se o souhrn procedur, kde se k léčbě využívá elektrického proudu. Používá se k léčbě pohybového aparátu, onemocnění kloubů, jako mikromasáž, protizánětlivě. Rašelinové zábaly - jedná se o teplou proceduru, kdy se rašelina prohřívá na 45 C a působí teplem na postižené místo, přičemž se zároveň skrz pokožku vstřebávájí minerální látky. Rašelina drží 7x déle teplo než voda. Používá se především k léčbě pohybového ústrojí a kloubů.

Parafín
  velmi účinný druh teplo léčby především pro onemocnění kloubů a svalových zatvrdlin.Parafin se nanáší při teplotě 55 C, při čemž velmi potlačuje bolest a uvolňuje postižené místo.

Inhalace
  Pro zlepšení funkce sliznice, dýchacích cest, protizánětlivě. Inhalují se minerální vody a přísady nebo léky.

Oxygenterapie
  Procedura zvyšující okysličení celého organismu a buněk. Minerální koupel - jedná se o chladnější koupel s vysokým obsahem přírodního CO2 a minerálních solí. Tato procedura velmi účinně snižuje vysoký krevní tlak, zvyšuje prokrvení celého organismu a působí blahodárně na funkci srdce a ledvin.

Podvodní masáže
  Pří poruchách prokrvení, zatvrdlinách, při onemocnění pohybového ústrojí. Využívá se silného regulovaného vodního proudu.


Mariánské Lázně

Mariánské Lázně

V roce 1808 byla zahájena první lázeňská sezóna a místo nazváno Mariánskými Lázněmi. Roku 1818 bylo místo prohlášeno veřejnými lázněmi. Je zde velké množství léčivých pramenů rozdílného složení. Lázeňské centrum města je vyhlášeno památkově chráněnou zónou. Můžete zde vidět a navštívit  pravoslavný chrám Sv. Vladimíra, Angelikáncký kostel, Římskokatolický kostel nanebevzetí panny  Marie, Pavilon Křížového pramene, domy Chopin a Casino, Kolonáda Ferdinandova pramene atd. Největší chloubou Mar. Lázní je " zpívající fontána " , která se rozeznívá každou lichou hodinu. V Mar. Lázních se pečou také tradiční lázeňské oplatky. Rovněž je zde široké kulturní a společenské vyžití. Vernisáže, divadlo, koncerty, kino, vinárny a společenské tance. Také příznivci golfu, tenisu či jezdectví si zde přijdou na své. V zimních měsících jsou zde vynikající lyžařské podmínky především pro  běžkaře. Celoročně  pak  nabízejí  zdejší  parky  nádherné procházky  a  místa k  odpočinku. Při procházkách  pak  můžou  návštěvníci  ochutnávat velké množství  zdejších  pramenů. Upřímně Vás  zveme k  návštěvě Mariáských  Lázní a slibujeme, že zajisté  nebudete  návštěvy  tohoto  krásného  místa  litovat.

Prameny

Mar. Lázních vyvěrá přes čtyřicet přírodních minerálních pramenů. Díky svému složení, což je z balneologického hlediska velkou zvláštností, se v Mar. Lázních můžou léčit pacienti s mnoha různými zdravotními obtížemi. Při pitných kůrách se pije obvykle 3/4 litru pramenu denně. Chloubou města je také přírodní vývěr plynu CO2, který se stáčí a používá jak k minerálním koupelím, tak k suchým plynovým zábalům nebo se aplikuje injekčně. Z nejznámějších min. pramenů jsou to pak Ferdinandův pramen, Lesní pramen, Kříž. pramen, Ambrožův pramen.

Lázeňství

Mariánské Lázně si svou dlouhodobou a poctivou prací v oboru lázeňství vydobyly světoznámého věhlasu. V průběhu 19. století, kdy lázně začali vznikat, zde bylo objeveno v panenské přírodě několik desítek minerální pramenů s vysokým obsahem minerálů, železa a CO2. U těchto pramenů začaly růst pavilony a kolonády, které postupně začaly být spojovány a začali vznikat nádherné parky, které jsou ozdobou města dodnes. Lázně leží uprostřed Českého lesa, v moři zeleně, díky čemuž je zde vynikající vzduch. Vedle pramenů je v okolí lázní rašeliniště, kde se rašelina těží a používá pro lázeňskou léčbu. Další perlou města je přírodní vývěr CO2 Mariin pramen, který se rovněž stáčí a používá k léčbě. Tyto a další věci mají zá sluhu na tom, že lázně v minulosti navštěvovali takové osobnosti jako J.W. Goethe, N.V. Gogol, F. Chopin, R. Wagner, M. Twain, král Edward VII. nebo F. Kafka,a i dnes jsou vyhledávaným místem k odpočinku.


nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled