logo
Vítáme Vás v katalogu info-turistiky, ubytování a hotelových balíčku. Máme tu pro Vás mnoho možností v informacích jak o turistice, sportu, ubytování a mnoha dalších.

Úterý (21.05.2024)
SVÁTEK: Monika
ZÍTRA: Emil

*** Pension a restaurace ANNA

Telefon: Telefon: 474396004 Mobil: 777305289
Webové stránky: www.penzionanna.ustecko.com/
Typ: Penzion
Oblast: Severní čechy
Město: Loučná pod Klínovcem
Adresa: Loučná pod Klínovcem 161/83, 431 91
Cena: vaclav.jenka@tiscali.cz

Zobrazit na mapě

V Loučné pod Klínovcem najdete penzion Anna, který nabízí ubytování ve 4 dvoulůžkových a 1 pětilůžkovém pokoji s TV, SAT a telefonem. Sociální zařízení je společné. Hostům je k dispozici příjemná restaurace s krbem, lyžárna a úschovna kol v domě, parkoviště u penzionu. Domácí zvířata můžete vzít po dohodě s sebou.

Nově se také můžete ubytovat v penzionu Anna "B", který je vzdálený cca 800 m od výše zmíněného penzionu Anna. Objekt je po částečné rekonstrukci, uvnitř najdete prostornou kuchyni s jídelnu, bar a společenskou místnost. Pokoje mají nové vybavení, TV/SAT/DVD a umyvadlo, koupelny jsou společné (zvlášť pro pány a zvlášť pro dámy).

Pětset metrů od penzionu jsou sjezdové trati pro začátečníky a děti, lyžařský areál Klínovec (vzdálený 1 km) nabízí 11 vleků i pro náročné lyžaře a snowboardisty. Můžete si zde půjčit veškeré zimní vybavení, začátečníci můžou využít školu lyžování. V letních měsících vybízí okolí k pěší turistice po značených cestách nebo k výletům na kole po cyklostezkách. Koupání je dostupné v krytém bazénu hotelu Nástup v Loučné.


nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled