logo
Vítáme Vás v katalogu info-turistiky, ubytování a hotelových balíčku. Máme tu pro Vás mnoho možností v informacích jak o turistice, sportu, ubytování a mnoha dalších.

Úterý (21.05.2024)
SVÁTEK: Monika
ZÍTRA: Emil

*** Penzion Relax Kadaň

Telefon: Telefon: +420 774 772 530 Tel., fax: +420 474 332 214
Webové stránky: www.penzionrelax-kadan.cz
Typ: Penzion
Oblast: Severní čechy
Město: Kadaň
Adresa: Polní 776 43201 Kadaň
Cena: info@penzionrelax-kadan.cz

Zobrazit na mapě

Penzion Relax Kadaň

-

-

Penzion Relax Kadaň

Polní 776 43201 Kadaň

  • Telefonicky na čísle: 474 332 214
  • Emailem: info@penzionrelax-kadan.cz

Penzion Relax Kadaň

Penzion Relax se nachází při okraji Kadaně v klidném prostředí. Vzdálen od centra cca 10 minut chůze.

 

Jednopatrový penzion s celkem deseti pokoji je veden v duchu klidného, útulného, rodinného prostředí.

Penzion RELAX*** je členem Asociace hotelů a restaurací (AHR ČR).
Členové AHR ČR mají slevu na ubytování 15%.

Penzion Relax disponuje Welness prostory, které využíváte soukromě, což znamená, že nikdo jiný kromě Vás do nich přístup nemá.

-

Penzion Relax - Kadaň

-

UBYTOVÁNÍ

WELLNESS

REZERVACE

KONTAKTY

NAŠE TIPY

KADAŇ

-

Ubytování

Penzion má k dispozici 10 plně vybavených pokojů, celkem 22 lůžek.

Ubytování je umístěno v přízemí a 1. patře (podkroví) objektu.

1 čtyřlůžkový, 1 trojlůžkový, 7 dvoulůžkových a 1 jednolůžkový pokoj. Možnost zapůjčení dětské postýlky.

ubytování ubytování
č.1 - jednolůžkový - žlutý č.2 - dvojlůžkový - růžový
ubytování ubytování
č.3 - dvojlůžkový - oranžový č.4 - dvojlůžkový - oranžový
ubytování ubytování
č.5 - dvojlůžkový - oranžový č.6 - dvojlůžkový - zelený
ubytování ubytování
č.7 - čtyřlůžkový - oranžový č.8 - dvojlůžkový - zelený
ubytování ubytování
č.9 - dvojlůžkový - růžový č.10 - trojlůžkový - žlutý

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem, televizí a připojením k internetu přes WI-FI.

    ubytování  ubytování  ubytování
-

Stravování

Snídaně jsou poskytovány denně formou švédských stolů vždy od 7-10 hodin. Poté je možno po domluvě použít prostory po snídaních ke školení apod.


     ubytování     ubytování

Snídaně jsou denně čerstvé a k jejich přípravě používáme bohatý sortiment sýrů, zeleniny, salámů a párků. Dále jsou k dispozici vajíčka, máslo, mazací sýry, dva druhy müslli, džemy, med, slané pečivo, sladké pečivo, jogurty, káva, čaj, džus ...

-

Wellness

Nově kompletně zrekonstruovaný sklep penzionu dal vzniknout prostorám WELLNESS.

     wellness

Zde se nachází sauna, vířivka jakuzzi  a odpočívárna s lehátky.

     wellness

Relaxační centrum je vhodným prostorem nejen pro relaxaci po fyzickém i psychickém vypětí všedního dne, ale také neformálním a netradičním místem pro různá osobní i pracovní setkání.

     wellness     wellness

Prostory WELLNESS
mohou hosté penzionu využívat s 15 % slevou.

     wellness     wellness

Wellness prostory jsou vhodné také k oslavám narozenin, výročí apod. Na požádání připravíme občerstvení, víno popřípadě šampaňské, svíčky, květiny atd.

Prostory wellness využíváte soukromě, což znamená, že nikdo jiný kromě Vás do nich přístup nemá.

     wellness     wellness
-

Poukazy

Chcete potěšit své příbuzné, přátele nebo třeba obchodní partnery nečekaným dárkem? Připravíme Vám dárkové poukazy dle Vašeho přání přímo na míru. Stačí, když zavoláte na naše telefoní čísla.

Stáhněte si poukaz v PDF »

Věrnostní poukazy

Pro ty z Vás, kteří nás nejméně třikrát navštíví, máme připravené "VĚRNOSTNÍ POUKAZY", jejichž cena bude pro Vás velmi zajímavá.

9 hodin = 1 hodina ZDARMA nebo 18 hodin = 2 hodiny ZDARMA.

Už k tak výhodné ceně Věrnostního poukazu máte od nás tedy ještě bonus v podobě několika hodin ZDARMA.

Poukazy lze objednat i s pohoštěním. Po příjemné relaxaci ve vířivce přijde třeba vhod něco k zakousnutí s dobře vychlazeným šampusem. Tuto službu Vám zařídíme n recepci.

-

Tipy na výlety

Klášterec nad Ohří
Dostupnost: 7 km

Město Klášterec nad Ohří se nachází na levém břehu řeky Ohře, 36 km východně od světoznámých lázní Karlovy Vary, v místě, kde krásnou přírodní kulisu tvoří rozhraní Krušných a Doupovských hor. 16tisícové město ležící v nadmořské výšce 330 metrů na mezinárodní komunikaci E442/13 je pro svou polohu nazýváno "Branou Krušných hor". Město Klášterec nad Ohří má asi 16 tisíc obyvatel a díky nově vybudované průmyslové zóně Verne se úspěšně rozvíjí. Dominantou města na hranicích Krušných a Doupovských hor je zámek s muzeem českého porcelánu. Zámek obklopuje rozsáhlý park u řeky Ohře, který navazuje na lázeňský areál Kyselka. Dochovalo se také centrum města s řadou měšťanských domů.

Bližší informace: www.muklasterec.cz

Aquapark Klášterec nad Ohří
Dostupnost: 7 km

Aquapark byl vybudován v roce 1998 na okraji města a nabízí návštěvníkům spoustu atrakcí: plavecký bazén, divokou vodu, vodní hřiby, chrliče, masážní lůžka, dětské bazény, tobogány o délce 28 m, 68 m a 128 m, skluzavky a skokanskou věž. K dispozici je také street basketbal, stolní tenis, ruské kuželky, plážový volejbal a další.

Bližší informace: www.aquapark-klasterec.eu

Zámek Klášterec nad Ohří
Dostupnost: 7 km

Kolem roku 1514 byl na místě dnešního zámku postaven panský dům. V letech 1580 – 1590 byla budova přestavěna na dvoukřídlý renesanční zámek a v 60. letech 17. století pak pod vedením Rossi de Lucca do raně barokní podoby. V rámci zahrady vznikla sala terrena od architekta J. B. Mathese. Po požáru v roce 1784 a přestavbě zámku v barokním slohu došlo k dalšímu požáru a následně proběhla novogotická přestavba z roku 1858. Od roku 1953 je v prostorách zámku umístěna expozice orientálního, evropského a českého porcelánu ze sbírek UPM v Praze.

Karlovy Vary
Dostupnost: 50 km

Světoznámé lázeňské středisko. Vedle proslulé lázeňské péče mají Karlovy Vary rozhodně co nabídnout: údolí říčky Teplé, množství městských parků, sadů a lesoparků protkaných vycházkovými trasami, historické centrum s architektonickými skvosty přelomu 19. a 20. století, mezi které například patří jedna z dominant města – budova lázeňského hotelu Imperial z roku 1912.

Bližší informace: www.karlovy-vary.cz

Chomutov
Dostupnost: 20 km

Bývalé okresní město Chomutov leží na úpatí Krušných hor, nedaleko hranic se Spolkovou republikou Německo. Ve středu města se dochovalo množství historických památek, které tvoří památkovou zónu. Náměstí l. máje v centru města prošlo rekonstrukcí, která jej vrátila k téměř původní historické podobě, a najdete zde celou řadu kostelů a dalších památek včetně měšťanských domů s podloubím. Nejcennější památkou je raně gotický kostel sv. Kateřiny.

Bližší informace: www.chomutov-mesto.cz

Žatec
Dostupnost: 20 km

V 16. století se Žatec řadil k nejlidnatějším městům čech. Jeho nejstarší podoba je zachycena na vedutě kreslíře Jana Willenberga z r. 1602. Důsledkem třicetileté války byl nejen hospodářský pokles ale i odchod mnoha obyvatel Žatce do emigrace. Mění se náboženský a národnostní ráz města. Přesto zůstal Žatec střediskem kraje až do r. 1850, poté byl sídlem okresního hejtmanství. Historický střed města, který byl v r. 1961 vyhlášen městskou památkovou rezervací, je souborem významných staveb a architektonických slohů od doby románské po secesi.

Bližší informace: www.mesto-zatec.cz

Královské město Kadaň

Osmnáctitisícové město Kadaň se nachází v kraji, kde řeka Ohře opouští sevření Krušných a Doupovských hor. Nejstarší královské město Kadaň se Vám, milí návštěvníci, hodlá představit jako město moderní, pohostinné a příjemné, jako cíl turistických cest i pro mnohé obchodní partnery a cestovní kanceláře.

Kadaň získala statut svobodného královského města již kolem roku 1259 a zdejší hrad se v roce 1277 stal sídlem purkrabího kadaňského kraje. Vrcholného rozkvětu zaznamenala Kadaň, jako středověké město, za vlády císaře Karla IV. Jaký význam městu přikládal dokládá fakt, že město dvakrát navštívil.

Jeho další historie se valně neliší od historie dalších měst a celé země. V dobách husitských válek patřila Kadaň ke katolickému táboru a byla dobývána v době baroka. Koncem 18. století se ve městě začalo rozvíjet rukavičkářské řemeslo a ve století dalším i těžba hnědého uhlí.

Nicméně dnešní tvář historického městského jádra zdobí nebývalé množství nádherných měšťanských domů, církevních staveb a zbytků středověkého opevnění. Ne nadarmo je historická část Kadaně od roku 1978 městskou památkovou rezervací. Za obnovu městské památkové rezervace byl udělen Kadani titul „Město roku 1995“.

-

Navštívenka

        

Královské město Kadaň má pro své návštěvníky mnoho lákadel.
Pro milovníky historických časů je toho u nás k vidění opravdu hodně. Počínaje kadaňským hradem, Františkánským klášterem, náměstím s radnicí a konče například Katovou uličkou.
Více se dozvíte na oficiálních webových stránkách města.

          

Také kulturní, společenské a sportovní vyžití nabízí královské město Kadaň dostatečně pro všechny věkové skupiny. Každoročně se například na jeden den ve městě zastaví císař Karel IV. s císařovnou a královským doprovodem, fanoušci dobré muziky si užívají "Vysmáté léto" nebo můžete popustit uzdu svým chuťovým buňkám na vinobraní v průběhu Františkánského léta apod.
Vše, co vás bude zajímat, se dozvíte v informačním centru, kde jsou připraveni zodpovědět vaše dotazy kvalifikovaní odborníci.

          

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled