logo
Vítáme Vás v katalogu info-turistiky, ubytování a hotelových balíčku. Máme tu pro Vás mnoho možností v informacích jak o turistice, sportu, ubytování a mnoha dalších.

Sobota (28.05.2022)
SVÁTEK: Vilém
ZÍTRA: Maxmilián

*** Pivovar Černý Orel Osek

Telefon: +420 777 647 406
Webové stránky: www.cerny-orel.cz/pivovar.html
Typ: PIVOVARY-RODINNÉ PIVOVARY
Oblast: Severní čechy
Město: Osek
Adresa: Vilová 18 Osek 417 05
Cena: dle ceníku nebo dohodou
GPS: 50.6231861N, 13.6900144E

Zobrazit na mapě

Rodinný pivovar Černý Orel Osek

Pivovar Osek

-

https://s3-media4.fl.yelpcdn.com/bphoto/VZexLCvVAXnkK8QeRGYJ9A/258s.jpg

-

Rodinný pivovar Černý Orel Osek

Vilová 18 Osek 417 05 

Tel.:+420 777 647 406 Prohlídka pivovaru

Rezervace: +420 417 837 082

 Pizza: +420 776 320 630 

 Catering: +420 777 149 991

www.cerny-orel.cz

GPS:50.6231861N, 13.6900144E

-

Otevírací doba

Pondělí až neděle: 10:00 - 23:00

-

-

Rodinný pivovar Černý Orel

Počátky příběhu Rodinného pivovaru Černý Orel sahají do druhé poloviny devadesátých let, kdy se celá restaurace přímo před očima návštěvníků proměňovala do originální podoby.

Pivnice, jež náleží k Černému Orlu odnepaměti a do níž osečtí i přespolní štamgasti rádi chodili „na dvandu“, měla v budoucnu získat ucelenost a důstojnost tím, že k ní bude neodmyslitelně patřit i vlastní pivovar.

V roce 2015 příběh dospěl ke šťastnému konci: oblíbenou restauraci s výtečnou kuchyní doplnil moderní, avšak v postupech vaření piva tradiční, rodinný pivovar.
Podle mistrovského umění sládka a člena týmu Černého Orla Petra Hájka vaříme piva postavená na českých postupech. Zároveň se do nich snažíme vnést neotřelost a svéráznost.

Nechceme zapadnout mezi ostatní pivovary, pilujeme chuť a výraz piva především pro hosty Černého Orla.


NAŠE PIVA

Tak jak se střídají roční období, tak se v budoucnu budou střídat naše pivní speciály. Ke stálicím Rodinného pivovaru Černý Orel patří:

PŘIPRAVUJEME - VIŠEŇ

Pivo višňové,nefiltrované,EPM 12%,
obsah alkoholu min.5,1% obj.

Složení: voda, ječný slad, chmelové produkty, pivovarské kvasnice, višňový koncentrát. Skladovací podmínky a charakteristika: uchovávejte v chladu a temnu do 6°C, případný zákal a sedlina jsou přirozenou součástí výrobku.
Výrobce: Pivovar Černý orel, Vilová 18 Osek 417 05
 

10% Výletník Véna

Výčepní pivo uvařené za použití kvalitní vody z úpatí krušných hor, kvalitního plzeňského a melanoidního sladu, který dodává pivu nezaměnitelnou barvu. Výletník Véna už svým názvem charakterizuje pro koho je pivo určené. Vyznačuje se jemnou hořkostí, dobrou pitelností a osvěžující chutí s jemným citrusovým toném. Je ideální k uhašení žízně po pěkném výletě v okolí a nebo jen tak k příjemnému posezení s rodinou nebo přáteli. Dne13.5.2016 přecestoval z kvasného na ležácký tank a kolem 30.5.2016 se začne točit :)
Obsah alkoholu: 3,8 %

American Pale Ale

se vyznačuje svojí jemnou kořeněnou chutí a vyšší hořkostí. Díky speciálním americkým odrůdám chmele má pivo příjemné aroma po citrusech a tropickém ovoci. Pro kvašení se využívá kvasinek svrchního kvašení a metoda chmelení ,,dry hopping" tzv. studené chmelení, kdy se přidává chmel při dozrávání piva. Sládek ho uplně "zbožňuje" ❤

Obsah alkoholu: 4,7 %

12% DVANDA OD ORLA

Ležák plzeňského typu uvařený dvourmutovým způsobem za použití výhradně českých surovin, kvalitní vody z úpatí Krušných hor, výhradně českého sladu plzeňského typu a dvou odrůd žateckých chmelů. Dvanda je charakteristická svou hořkostí a typickým chmelovým aroma. Klasická a plná chuť naší dvanáctky si určitě najde své příznivce.
Obsah alkoholu: 5,1 %


11% KARAMELA OD ORLA

Tmavá jedenáctka od Orla je vařena za použití kvalitní krušnohorské vody a tří druhů sladů, a to plzeňského, karamelového a mnichovského. Samozřejmostí je chmelení žateckým chmelem. Pivo je typické jemnou hořkostí, tmavou barvou a příjemnou karamelovou chutí. Svým charakterem určitě osloví i dámy.
Obsah alkoholu: 4,5 %


14% UZENÁČ OD ORLA VYPRODÁNO

Uzené pivo (tzv. "RAUCH"), nakuřované pivo. K výrobě speciálního piva je použitý výhradně speciální slad sušený bukovým dřevem v kombinaci se sladem světlým. Nakuřované aroma piva vás pohltí ihned po přivonění. Pivo je měděné kaštanové barvy s vůní mísícího se uzeného pokrmu, sladu a táboráku. Chuť většinou následuje charakteristiku vůně. Střední a vyvážená hořkost se středním až vyšším suchým dozníváním – nakuřovaná a uzená chuť podporuje suchý konec.

Středně plné tělo piva se středním až vyšším řízem. Pro milovníky speciálů určitě výzva. Obsah alkoholu: 6,2 %


KOMENTOVANÉ PROHLÍDKY RODINNÉHO PIVOVARU ČERNÝ OREL

Komentované prohlídky Rodinného pivovaru Černý Orel, ochutnávka piv s připraveným pohoštěním, postup vaření piva živě? Žádný problém! Tento netradiční zážitek zajistíme jednotlivcům i menším skupinám. Kontaktujte nás: Václav Burda, +420 777 647 406

-

 

-


nahled nahled nahled nahled nahled nahled