logo
Vítáme Vás v katalogu info-turistiky, ubytování a hotelových balíčku. Máme tu pro Vás mnoho možností v informacích jak o turistice, sportu, ubytování a mnoha dalších.

Úterý (21.05.2024)
SVÁTEK: Monika
ZÍTRA: Emil

*** Ubytovna Dana Chodov u Karlových Varů

Telefon: tel: 606 250 651
Webové stránky: www.dominochodov.cz
Typ: levné ubytování
Oblast: Západní čechy
Město: Chodov
Adresa: U Koupaliště 809, Chodov, 35735
Cena: dle ceníku nebo dohodou dále email: z.kupcova@dominochodov.cz

Zobrazit na mapě

K dispozici máme nejen ubytovnu, ale také nově vybavené apartmány vhodné pro manažery Vašich firem. Veškerá ubytovací místa jsou zřízena v námi vlastněných prostorech v ul. U Koupaliště 809, 357 35 Chodov.

Klidná a čistá ubytovna slouží primárně pro potřeby krátkodobého bydlení, dále pro přechodné ubytování servisních a montážních pracovníků vzdálených firem.

Mezi výhody ubytovny patří klidné prostředí v okrajové části Chodova se snadnou dostupností do okolních měst jako např.

Karlovy Vary (11 km), Sokolov (14 km), Vřesová (5 km) a Nová Role (5 km). V blízkosti se nachází dostatek parkovacích míst, nákupní středisko a také restaurační zařízení. 

Klasické ubytování
Ubytovna Dana disponuje jednoduše zařízenými vícelůžkovými pokoji, vhodnými zejména pro krátkodobé ubytování. Na pokoji je televizor a maximálně 4 lůžka. Kuchyně, WC a sprchové kouty jsou společné. 

Apartmány
Pro jednotlivce, menší i větší skupiny lidí hledající ubytování v komfortnějším stylu nabízíme ubytovací apartmány. V podstatě se jedná o klasické byty panelákového typu s nadstandardním vybavením. Vlastní kuchyně a sociální zařízení je samozřejmostí. Vybavení apartmánu zahrnuje televizor, lednici, sporák, mikrovlnnou troubu a nádobí.

Sportovní možnosti v okolí:

  • Aerobic, cvičení
  • Bowling, kuželky
  • Cyklostezky
  • Fitness, posilovna
  • Minigolf
  • Solárium
  • Tenisový kurt

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled